Семейството на Людмил Мутишев от потъналия кораб: Не е рибар от вчера, а капитан Спасов влиза със сина си, защо да рискуват
" Те може би са мъртви, само че управляващите са длъжни да ги извадят ", зоват дъщерите на Мутишев
Семейството на третия риболовец от потъналия край Маслен нос транспортен съд упорства търсенето на изчезналите да не стопира. То показва подозрение, че е направено всичко допустимо за откриването на хората, и се оплакват от неналичието на връзка с институциите. Междувременно Националният ръб за следствие на произшествията във въздушния, водния и железопътния превоз ще открива аргументите за потъването на плавателния съд.
Илияна вижда за финален път татко си Людмил вечерта преди да отплава с риболовния транспортен съд на капитан Христо Спасов. " На 18-и пристигнаха гранични служители на реда, взеха номера му и споделиха, че корабът е потопен ", споделя Илияна Мутишева пред Народоосвободителна въстаническа армия.
" В 08:40 часа е имало сигнал, от 08:43 са в неопределеност ", твърди Людмила Мутишева.
Никой повече не е направил опит за контакт с околните на Людмил Мутишев. " Не знам към този момент кой ден е. Никой до момента не ни се е обадил да каже къде ги търсят и какво става ", съобщи Людмила.
" Никой не ни е търсил. Ние търсихме военноморските сили. Казаха ни: " Ако желаете - влезте вие, търсете татко ви! ", твърди Илияна.
Това поражда подозрения у двете сестри. По думите им " нещо се прикрива ". Според тях телата на риболовците може да са " вътре в потъналия транспортен съд ".
Людмил Мутишев е умел риболовец и до момента не е имал произшествия. " Баща ми не е рибар от през вчерашния ден! Има над 30-годишен опит. Подобни случаи изобщо не е имало. Той като служащ е влезнал да си изкарва прехраната ", твърди Людмила.
Според нея капитан Христо Спасов също не би рискувал, в случай че не е бил сигурен, че всичко е наред.
" Баща ми е самичък, само че той е със сина си. Никой татко не би посмял да направи това ", безапелационна е Людмила.
Двете дами упорстват търсенето да продължи. " Те може би да са мъртви, само че управляващите са длъжни да ги извадят. Не могат да ги оставят там. Поне да ги погребем, с цел да знаем. Така какво чакаме - и ние не знаем! ", споделя Людмила.
Семейството на третия риболовец от потъналия край Маслен нос транспортен съд упорства търсенето на изчезналите да не стопира. То показва подозрение, че е направено всичко допустимо за откриването на хората, и се оплакват от неналичието на връзка с институциите. Междувременно Националният ръб за следствие на произшествията във въздушния, водния и железопътния превоз ще открива аргументите за потъването на плавателния съд.
Илияна вижда за финален път татко си Людмил вечерта преди да отплава с риболовния транспортен съд на капитан Христо Спасов. " На 18-и пристигнаха гранични служители на реда, взеха номера му и споделиха, че корабът е потопен ", споделя Илияна Мутишева пред Народоосвободителна въстаническа армия.
" В 08:40 часа е имало сигнал, от 08:43 са в неопределеност ", твърди Людмила Мутишева.
Никой повече не е направил опит за контакт с околните на Людмил Мутишев. " Не знам към този момент кой ден е. Никой до момента не ни се е обадил да каже къде ги търсят и какво става ", съобщи Людмила.
" Никой не ни е търсил. Ние търсихме военноморските сили. Казаха ни: " Ако желаете - влезте вие, търсете татко ви! ", твърди Илияна.
Това поражда подозрения у двете сестри. По думите им " нещо се прикрива ". Според тях телата на риболовците може да са " вътре в потъналия транспортен съд ".
Людмил Мутишев е умел риболовец и до момента не е имал произшествия. " Баща ми не е рибар от през вчерашния ден! Има над 30-годишен опит. Подобни случаи изобщо не е имало. Той като служащ е влезнал да си изкарва прехраната ", твърди Людмила.
Според нея капитан Христо Спасов също не би рискувал, в случай че не е бил сигурен, че всичко е наред.
" Баща ми е самичък, само че той е със сина си. Никой татко не би посмял да направи това ", безапелационна е Людмила.
Двете дами упорстват търсенето да продължи. " Те може би да са мъртви, само че управляващите са длъжни да ги извадят. Не могат да ги оставят там. Поне да ги погребем, с цел да знаем. Така какво чакаме - и ние не знаем! ", споделя Людмила.
Източник: flagman.bg
КОМЕНТАРИ




